En iyi yatırımım evim olsun diyenlere proje

İstanbul’un her yerine ulaşım çok kolaydır.Bu proje 5. ve Tem karayolları arasındaki Basın Ekspres karayolu üzerinde yer almaktadır.5.karayoluna, Metrobüs ve inşaat halindeki metro istasyonlarına 5 dakika yürüme mesafesindedir (200 metre). Azad Rah Tem’e ve turist teknesi projesine 15 dakika.

Bu proje adliyenin hemen yanında yer alıyor. Bu projenin çevresinde devlet daireleri, alışveriş merkezleri, idari binalar, oteller, üniversiteler (Arles, Aydın, Biruni, Altınbaş üniversiteleri gibi) bulunması projenin yatırım değerini artırmaktadır.Ayrıca sosyal merkezlere yakınlığının da keyfini çıkarabilirsiniz. , eğlence ve Satın Alma dahil

STARCITY, HAVALİMANI, AQUA FLORYA, KUYUMCUKENT, YEŞİLKÖY ve ATAKÖY MARİNASI

Deneyimlemek

12 katlı 5 blok, 814 daire ve 37 ticari mağazadan oluşan proje, 0+1’den 4+1’e kadar daire seçeneği, cadde mağazaları ve sosyal tesisleriyle keyifli bir yaşam fırsatı sunuyor.

Özellikle dairelerin iç tasarımı, projenin arkasında yer alan 10 hektarlık yeşil park, 850 araçlık otopark, özel güvenlik, resepsiyon lobi hizmeti, merkezi yerden ısıtma ve akıllı ev sistemi yaşam kalitenizi artıracak.

Proje özellikleri

Akıllı ev otomasyonu

Maliyet paylaştırıcılı merkezi yerden ısıtma sistemi

Maliyet tahsisli merkezi spa sistemi

Her bloğa yük asansörü

Otoparklarda bloklar arası bağlantı

Dekoratif havuzlu %70 yeşil alan

kapalı yüzme havuzu

Kapalı spor salonu

pilates spor salonu

Sauna, buhar odası ve şok duşu

Sinema, toplantı odası, oyun ve çocuk odası